-

AEG Induktionskogeplade
I60B6BGBAEG Induktionskogeplade på 60 cm.
6.799,-Antal kogefelter
4
Boosterfunktion
Ja
Rammetype
Facet
-

AEG Induktionskogeplade
I60B6BMCAEG Induktionskogeplade med 4 kogeplader.
7.499,-Antal kogefelter
4
Rammetype
Uden ramme
Bredde
560 mm
-

AEG Induktionskogeplade
I80B6BGBAEG Induktionskogeplade med 4 kogefelter.
7.499,-Antal kogefelter
4
Betjeningspanel, type
ActiveSlider
Rammetype
Facet
-

AEG Induktionskogeplade
I80B6BMCAEG Induktionskogeplade med 4 kogeplader og
8.499,-Antal kogefelter
4
Rammetype
Uden ramme
EAN nummer
7333394154923
-

AEG Induktionskogeplade
TI64IB10IZ60cm induktionskogeplade som er udstyret med en boosterfunktion, der giver hurtig opvarmning, så du kan få en gryde vand i kog på under 90 sekunder.
8.499,-Antal kogefelter
4
Boosterfunktion
Ja
Flexzone
Ja
-

AEG Induktionskogeplade
TI64IB30FBAEG Induktionskogeplade med 4 kogeplader.
6.499,-Antal kogefelter
4
Boosterfunktion
Ja
Betjeningspanel, type
ActiveSlider
-

AEG Induktionskogeplade
TI84IB10FBAEG induktionskogeplade med 4 kogeplader og boosterfunktion.
8.699,-Antal kogefelter
4
Boosterfunktion
Ja
Flexzone
Nej
-

AEG Induktionskogeplade
TO64IA00IBAEG kogeplade med 4 felter, boosterfunktion og effektiv opvarming.
5.999,-Antal kogefelter
4
Boosterfunktion
Ja
Flexzone
Nej
-

AEG Induktionskogeplade
TO64IA0SITAEG Induktionskogeplade
6.499,-Antal kogefelter
4
Betjeningspanel, type
Slider touch
Rammetype
Uden ramme
-

AEG Induktionskogeplade
TO64IB00IT4-zoners induktionskogeplade med PowerBoost, Flexzone og Touch Control.
7.295,-Antal kogefelter
4
Boosterfunktion
Ja
Flexzone
Ja
Viser 69 resultater

